Naše služby

 • Web Analytics

  Web Analytics

  Platíte si za SEO a Analytics a nevidíte žiaden efekt pre Vašu stránku ani nárast klientely? Nechajte si nami urobiť bezplatne Analytics review a zistite, či naozaj platíte profesionálov. Poskytujeme konzultácie v oblasti SEO, Performance, UX a Site Analytics. V prípade potreby vieme aj rýchlu opravu implementovať.
 • Správa webu

  Správa webu

  Poskytujeme Vám komplexné služby starostlivosti o web vrátane technického zabezpečenia, dizajnu a copywritingu pre novo vyvinuté ako aj už zabehnuté weby.
 • Tvorba webu/redesign

  Tvorba webu/redesign

  Chcete aby sa Vaša stránka zobrazovala rovnako na počítačoch aj mobilných zariadeniach a tabletoch? Potrebujete si ju sami flexibilne upravovať bez nutnosti kontaktovať IT? Alebo máte záujem len zahodíť starý nemoderný dizajn a reprezentovať sa niečim novým a lepším? Poskytujeme kompletné riešenie.
 • Migrácia webu do nového CMS

  Migrácia webu do nového CMS

  Máte staršiu stránku a chceli by ste ju spravovať flexibilnejšie? Navrhneme Vám a implementujeme migráciu všetkych Vaších online dokumentov a stránok do nového redakčného systému. Máme skúsenosti s viacjazyčnými aj s heavy-content stránkami a doručujeme všetko načas a v 100 % kvalite.
 • Ponúkame Vám profesionálnu konzultáciu bezplatne

  Navrhneme riešenie pre Vaše potreby vo svete internetu, televízie, tlače a ľudských zdrojov